All content is protected by copyright and may not be downloaded or copied.
logo

Fotoobrazy

Všechny fotky zveřejněné na stránkách jsou dostupné jako fotoobrazy. V případě zájmu o některou z nich budu rád, když mi zanecháte zprávu, nebo využijete jednoduchého e-shopu.

Obrazy nedělám nízkonákladově, v každé fázi výroby se naopak snažím použít tu nejlepší technologii, která je aktuálně na trhu dostupná. Materiály tak pochází výhradně od velkých prověřených značek jako jsou Kodak (fotopapír), Kapa (podlepová deska) nebo Nielsen (rámy).

Tisk

Fotografie jsou vyvolány na fotopapír Kodak Ultra Endura metodou digitálního osvitu dat, která umožňuje zobrazení až 68 miliard barevných odstínů a zaručuje mnohem delší životnost než nabízejí klasické fotografické tiskárny. Barvy vydrží na obraze v nezměněné podobě minimálně několik desítek let.

KAPA® deska

První ze dvou možností podlepení vytisknuté fotografie je použití tradiční KAPA desky. Jedná se o ultralehkou sedvičovou desku vyplněnou pěnovým jádrem, ohraničenou pevnými deskami z chromokartonu na obou stranách. Vyznačuje se vysokou odolností a tuhostí, která zaručí, že se na ní nalepená fotografie nikdy neprohne.

Hliníková deska

Dražší alternativou ke KAPA jsou hliníkové desky Dibond. Jde o sendvičové desky s jádrem z polyethylenu, uzavřeným mezi dvěma krycími hliníkovými vrstvami z přední i zadní strany. Jsou o něco těžší, zato však tvrdší a mimořádně odolné vůči nárazům.

Rámy Nielsen

Americká značka Nielsen je světovou jedničkou ve výrobě hliníkových i dřevěných rámů. Všechny obrazy jsou před vložením do rámu nalepeny na KAPA desku. Používám základní rámové profily značky, které jsou jemné a nenaruší celkový dojem z fotografie.

E-shop

Pokud by se Vám některá z mých fotografií líbila doma nebo třeba v kanceláři na zdi, neváhejte mě kontaktovat e-mailem, nebo můžete vyzkoušet jednoduchý nákup online.